Anders Draghes Gaard

Moderne udstillings- og mødelokaler i Nyborg centrum

Sponsor

 

WiFi i lokalerne


Bookingoversigt

September,
2021
September 2021
Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
30 31 1 Wednesday, 1 September 2021 2 Thursday, 2 September 2021 3 Friday, 3 September 2021 4 Saturday, 4 September 2021 5 Sunday, 5 September 2021
6 Monday, 6 September 2021 7 Tuesday, 7 September 2021 8 Wednesday, 8 September 2021 9 Thursday, 9 September 2021 10 Friday, 10 September 2021 11 Saturday, 11 September 2021 12 Sunday, 12 September 2021
13 Monday, 13 September 2021 14 Tuesday, 14 September 2021 15 Wednesday, 15 September 2021 16 Thursday, 16 September 2021 17 Friday, 17 September 2021 18 Saturday, 18 September 2021 19 Sunday, 19 September 2021
20 Monday, 20 September 2021 21 Tuesday, 21 September 2021 22 Wednesday, 22 September 2021 23 Thursday, 23 September 2021 24 Friday, 24 September 2021 25 Saturday, 25 September 2021 26 Sunday, 26 September 2021
27 Monday, 27 September 2021 28 Tuesday, 28 September 2021 29 Wednesday, 29 September 2021 30 Thursday, 30 September 2021 1 2 3
Vis begivenheder fra alle kategorier.


September 2021
M T O T F L S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Lørdag 25 September - 10:00 - 17:00
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Søndag 26 September - 10:00 - 17:00
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Mandag 27 September - 10:00 - 17:00
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Mandag 27 September - 17:30 - 22:30
Nyborg Filatelist-Klub
Tirsdag 28 September - 10:00 - 17:00
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Onsdag 29 September - 10:00 - 17:00
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Torsdag 30 September - 10:00 - 17:00
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Torsdag 30 September - 17:30 - 22:30
Else Vinæs og Erik Jørgensen
Fredag 1 Oktober - 10:00 - 17:00
Østfyns Kunstforening
Lørdag 2 Oktober - 10:00 - 17:00
Østfyns Kunstforening

Listen er med forbehold
for fejl og mangler.